Μέσα σε ένα ζεστό και οικογενειακό κλίμα, παρουσία της Αντιδημάρχου Πολιτισμού, Παιδείας & Αθλητισμού Ιφιγένειας Στεργιούλα και του Προέδρου του Κέντρου Κοινωνικής Αλληλεγγύης & Αθλητισμού Κώστα Σιούλα, πραγματοποιήθηκε το πρωί της Τετάρτης 8 Φεβρουαρίου 2023 η εκδήλωση κοπής της βασιλόπιτας του ΚΑΠΗ Γυναικών του Δήμου Γρεβενών, όπου όλοι οι συμμετέχοντες αντάλλαξαν θερμές ευχές για μια καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία.
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG-26db7539a1dd67dc820780093ab44d25-V.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG-230b04b2bfa150561b4412269465222b-V.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/02/P1590551.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/02/P1590554.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/02/P1590555.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/02/P1590558.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/02/P1590560.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/02/P1590563.jpeg)