Η νεοσύστατη μπάντα Κρουστών των Γρεβενών “Κριτσάου”, ανέβασε το «θερμόμετρο» της διασκέδασης το βράδυ του Σαββάτου 25 Φεβρουαρίου 2023, διασχίζοντας ρυθμικά τον γεμάτο από κόσμο Κεντρικό Πεζόδρομο της πόλης.
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/02/P1623545.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/02/P1623546.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/02/P1623548.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/02/P1623550.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/02/P1623552.jpeg)
ΟΙ ΑΚΡΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΣΤΗΝ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Η νεοσύστατη μπάντα Κρουστών των Γρεβενών “Κριτσάου”, ανέβασε το «θερμόμετρο» της διασκέδασης το βράδυ του Σαββάτου 25 Φεβρουαρίου 2023, διασχίζοντας ρυθμικά τον γεμάτο από κόσμο Κεντρικό Πεζόδρομο της πόλης.