Δύο νέους μόνιμους υπαλλήλους του Δήμου Εορδαίας, επιτυχόντες της προκήρυξης 13K/2021, όρκισε σήμερα το πρωί ο Δήμαρχος Παναγιώτης Πλακεντάς.
Πρόκειται για την κ. Αικατερίνη Δαδαμόγια, η οποία διορίστηκε στη θέση Κτηνιάτρου, και για την κ. Μαρία Τύπου η οποία διορίστηκε ως Επόπτρια Υγείας.
Ο Παναγιώτης Πλακεντάς, στον σύντομο χαιρετισμό που ακολούθησε της τελετής, ευχήθηκε καλή σταδιοδρομία και επιτυχία στα νέα τους καθήκοντα, ενώ υπογράμμισε ότι η δημοτική αρχή θεωρεί όλους τους εργαζόμενους του Δήμου συνεργάτες της στην προσπάθεια βελτίωσης της παροχής υπηρεσιών, προς όφελος των πολιτών της Εορδαίας.
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/03/ΗΛΩΝ-ΦΩΤΟ-1.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/03/ΗΛΩΝ-ΦΩΤΟ-2.jpeg)