Με τη σκέψη στους πλημμυροπαθείς συμπολίτες μας, που δοκιμάζονται στον θεσσαλικό κάμπο πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου η συναυλία αλληλεγγύης με τους Onirama στο δασάκι της Μεσοποταμίας.
Μήνυμα συμπαράστασης απηύθυνε ο Δήμαρχος Καστοριάς Γιάννης Κορεντσίδης προς τους πλημμυροπαθείς της Θεσσαλίας ευχαριστώντας όλους όσοι έδωσαν το “παρών” στην πολύ όμορφη εκδήλωση αλληλεγγύης που διοργάνωσε ο Δήμος Καστοριάς.
Η δράση συγκέντρωσης ειδών πρώτης ανάγκης πραγματοποιήθηκε σε συνεργασία του Δήμου Καστοριάς με την Π.Ε. Καστοριάς και την Αντιπεριφέρεια Πολιτικής Προστασίας Δυτικής Μακεδονίας.
Η συναυλία σηματοδότησε το κλείσιμο της 32ης Πανελλήνιας Συνάντησης Enduro, η οποία έλαβε χώρα από τις 7 έως 10 Σεπτεμβρίου στη Μεσοποταμία Καστοριάς. Θερμές ευχαριστίες απηύθυναν προς τον Δήμο Καστοριάς για τη διοργάνωση της συναυλίας και τον ανθρωπιστικό της χαρακτήρα η Μοτοσυκλετιστική Ομοσπονδία Ελλάδος, ο Μοτοσυκλετιστικός Όμιλος Καστοριάς και το Συγκρότημα Onirama.
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/09/1-2.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/09/2-4.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/09/3-2.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/09/4-2.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/09/5-2.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/09/6-2.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/09/7-2.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/09/8-2.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/09/9-1.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/09/10-1.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/09/11.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/09/12.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/09/13.jpeg)