Σας προσκαλούμε στην Χριστουγεννιάτικη θεατρική παράσταση του ΚΔΑΠ Πειραματικού Σχολείου Δήμου Φλώρινας με τίτλο «Παραμονή Χριστουγέννων: Μία Μαγική Νύχτα Γεμάτη Θαύματα» (μια ιστορία της Μαργαρίτας Ρώμπαπα, εκτέλεση: θεατρική ομάδα ΚΔΑΠ Πειραματικού Σχολείου) που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου και ώρα 18:30 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Δήμου Φλώρινας.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα!
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/12/afisa-xristoygenniatikh-giorth-kdap-peiramatikou-2023.jpeg)