Εθιμοτυπική επίσκεψη στον Δήμαρχο Καστοριάς Γιάννη Κορεντσίδη, πραγματοποίησε σήμερα Πέμπτη 1 Φεβρουαρίου 2024 ο νέος Διοικητής της Περιφερειακής Πυροσβεστικής Διοίκησης Δυτικής Μακεδονίας, Αρχιπύραρχος Νικόλαος Μητσογιάννης.
Κατά τη διάρκεια της συνάντησης, συζητήθηκαν θέματα κοινού ενδιαφέροντος, με ιδιαίτερη αναφορά στα θέματα της πολιτικής προστασίας, ενώ τονίστηκε η άριστη και αγαστή συνεργασία που υπάρχει μεταξύ των δύο πλευρών.
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2024/02/1.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2024/02/2.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2024/02/3.jpeg)