Με τη συμμετοχή πολλών δημοτών κάθε ηλικίας, πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Κυριακής 30 Απριλίου 2023 από τον Δήμο Γρεβενών η τελετή υποδοχής στις «Σειρήνες Γρεβενών» μετά και τη συγκλονιστική τους νίκη έναντι της Βέροιας, η οποία ανέβασε τη Γρεβενιώτικη ομάδα στην Α΄Εθνική Κατηγορία Γυναικών, γράφοντας πραγματικά ιστορία.
Εκ μέρους της Δημοτικής Αρχής, τις πρωταθλήτριες καλωσόρισαν, η Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Γρεβενών Φωτεινή Τζουβάρα, ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Έργων Χρήστος Τριγώνης, ο Αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος Ζήσης Κιάκας και ο Πρόεδρος του Κέντρου Κοινωνικής Αλληλεγγύης και Αθλητισμού Δήμου Γρεβενών Κώστας Σιούλας ενώ παρέστη και ο Αντιπεριφερειάρχης Γρεβενών Αθανάσιος Φωλίνας.
Σημειώνεται ότι η αποψινή όμορφη εκδήλωση έλαβε χώρα στην Πλατεία Ελευθερίας, κάτω από το ιστορικό μας Ρολόι, το οποίο φωταγωγήθηκε στα χρώματα της Ελλάδας, όπως και το κτίριο του Δημαρχείου.
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671527.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671532.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671536.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671539.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671542.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671545.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671547.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671558.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671568.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671571.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671573.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671577.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671581.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671586.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671590.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671595.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671601.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671602.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671606.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671607.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671608.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671610.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671626.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671631.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671633.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671637.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671641.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671643.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671644.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671648.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671656.jpeg)
![](https://www.diktyo1.com/wp-content/uploads/2023/05/P1671688.jpeg)